İstanbul Teknik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı doktora mezunları 251. Yıl Doktora Mezuniyet Töreni'nde diplomalarını aldı.

Törenin açılış konuşmasını sayın Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Koyuncu yaparken, sayın Haşim Gürdamar'a da İstanbul Teknik Üniversitesi'ne yaptığı büyük katkılardan dolayı İTÜ Senatosu tarafından "Üstün Hizmet Ödülü" takdim edildi.

Törenin ilerleyen zamanlarında Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürümüz sayın Prof. Dr. Ahmet Duran Şahin'in konuşmasını yaparken bu yıl tam 384 doktora mezunu vererek kendi rekorumuzu kırdığımızı, bunun nitelikli ve özverili geliştirme süreçlerinin bir sonucu olduğunu belirtti.

Törende 2023 yılında tamamlanan doktora tezlerinden En Başarılı Tez Ödülü alan mezunlarımız ve doktora tezlerini uygun görülen uluslararası endeksli dergilerde yayımladıkları en az 3 makaleyle tamamlayan mezunlarımızdan Doktora Özel Ödülü alan mezunlarımız başta olmak üzere 384 doktora mezunumuz onurlandırıldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, #İTÜdeLisansüstü ayrıcalığını gün geçtikçe ileriye taşıyarak ülkemize ve dünyaya hizmet etmeye devam ediyor.

Tüm doktora mezunlarımızı, danışmanlarını ve eş danışmanlarını ve mezunlarımızın ailelerini tebrik ediyoruz!

Törende İTÜ Medya ve İletişim Ofisi tarafından çekilen fotoğraflar için: https://www.flickr.com/photos/itu1773/albums/72177720318508229/
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tanıtım ve Etkinlik Ofisi video ve fotoğrafları için: https://drive.google.com/drive/folders/11sXXdGzLA2MHBAP6ytOFfXrKlF8TI8vl?usp=sharing